Tato stránka používá soubory cookies

Nenech své vzdělávání jen na škole.
Měj ho pevně ve svých rukou.

Minulou akademii považujeme za velký úspěch a to jen díky Vám! A proto si to pro velký úspěch zopakujeme ještě jednou. Nyní v listopadu. Letos 5 kurzů v jednom měsíci! Listopadová akademie je ušitá přímo pro tebe.

Ukaž mi kurzy

Design a IT jako revoluce

Jirka Ibl

05. 11. od 17:00

Gymnázium Jana Nerudy v Praze

V dnešním světě se denně objeví tisíce revolučních nápadů, které mohou změnit naše životy. Jak mít takové nápady, které se opravdu uskuteční a změní svět? O tom, že nápady jsou pouze začátek. Že řešení je ta důležitá část.

Jiří Ibl nám poví o tvorbě aplikací, IT a designu a mnohem víc.

Evropská politika od A do Z

Tomáš Zdechovský

09. 11. od 20:00

Studentský klub Celetná v Praze

Optimista a politik - je to vražedná kombinace či nikoliv? Kurz, který vede krizový manager a člen evropského parlamentu, ti odpoví na mnoho otázek ohledně politického dění nejen v ČR, ale i na úrovni Evropy.

Možná si myslíš, že se tě politický život netýká, buď si ale jistý, že ano a mnohem víc, než si dokážeš přiznat.

Vystupování na veřejnosti

Petr Rychlý

20. 11. od 17:00

Technická knihovna v Praze, Dejvice

Na veřejnosti vystupujeme každý den, za každé situace. Je potřeba se tomuto umu učit a být v něm co možná nejlepší. Petr Rychlý Ti poradí, jak bojovat s nervozitou a stresem nejen v osobním životě ale i na jevišti. Ujistí tě v tom, že veřejné vystupování nesmíš brát na lehkou váhu. Že je to činnost, kterou provozuješ každý den a tak je vhodné se umět prezentovat v co nejlepším světle.

Přihlaš se rychle, kapacita kurzu je omezena na 50 osob, z důvodu místa, kde se seminář koná.

Softskills a prezentování

Lukáš Hrdlička

16. 11. od 18:00

Kavárna Pracovna v Praze

O prezentování a vystupování. Jak udělat dojem a nenudit při prezentování? Také se naučíš, jak upoutat pozornost a být dobrý nejen v pracovním světě, kde je komunikace a přednes nedílná součást každého dne. Nauč se prodat a využít všechno, co umíš. Lukáš Hrdlička Ti ukáže tipy, jak se zlepšit a zdokonalit. Žádná teorie, ale praxe a funkční triky.

Z důvodu místa konání je počet účastníků omezen na 60.

Marketing a reklama

Ondra Potůček

23. 11. od 19:00

Gymnázium Jana Nerudy v Praze

Jak upoutat zákazníka a udělat dobrou reklamní kampaň? Zjisti, jak se dělá marketing a správná reklama. Dozvíš se také tipy, které fungují na spotřebitele a ovlivňují jejich výběr při nakupování. Ondřej Potůček odhalí zákulisí reklamních kampaní a řekne Ti, co taková práce doopravdy obnáší. Je to kreativní práce nebo ne? To všechno budeš vědět.

Seminář je pro ty, kteří mají zalíbení v marketingu či je to jen zajímá.

1

Jak semináře probíhají?

Semináře jsou kreativní a akční, nejsou jako ty ve škole. Každý seminář má jiné téma a jiného lektora.

Na konci probíhá test na 15 minut, který Ti řekne, co sis z kurzu zapamatoval a odnesl. Pozor! Za správné odpovědi můžeš vyhrát peněžní odměnu.

2

Komu jsou semináře určené?

Může se zúčastnit kdokoli bez ohledu na věk a dosažené vzdělání. Jelikož jsme středoškolská organizace, je to primárně pro studenty středních a vysokých škol (vyšších také), ale pokud Tě přednáška zaujala, prostě se přihlaš a přijď!

3

Co můžeš vyhrát?

Cena za kurz: v každém kurzu tři nejlepší dostanou peněžní odměnu po řadě 500, 300 a 200 Kč.

Cena za akademii: kdo celkově z testů za všechny kurzy dohromady nasbírá nejvíce bodů, získá hlavní cenu. Ještě váháš, zda se zúčastnit Listopadové akademie? Pořádně si to rozmysli, hlavní výhra je úžasných 3000 korun českých!

Podrobnosti o hodnocení se můžeš dále dozvědět v souboru: hodnoceni.pdf


Jsme i sociálně aktivní!

Sleduj akademii na Facebooku